FMP300FRF73-0R82 Yageo
  • More about FMP300FRF73-0R82 Yageo
    FMP300FRF73-0R82 Yageo
    FMP300FRF73-0R82 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FMP300FRF73-0R82 is described as RES 0.82 OHM 3W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    View
    Schroff
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F