FKN7WSJR-91-3R3 Yageo
  • More about FKN7WSJR-91-3R3 Yageo
    FKN7WSJR-91-3R3 Yageo
    FKN7WSJR-91-3R3 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FKN7WSJR-91-3R3 is described as RES 3.3 OHM 7W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM