FKN7WSJR-91-2R7 Yageo
  • More about FKN7WSJR-91-2R7 Yageo
    FKN7WSJR-91-2R7 Yageo
    FKN7WSJR-91-2R7 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FKN7WSJR-91-2R7 is described as RES 2.7 OHM 7W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.