FKN7WSJR-91-0R39 Yageo
  • More about FKN7WSJR-91-0R39 Yageo
    FKN7WSJR-91-0R39 Yageo
    FKN7WSJR-91-0R39 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FKN7WSJR-91-0R39 is described as RES 0.39 OHM 7W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE