FKN7WSJR-91-0R33 Yageo
  • More about FKN7WSJR-91-0R33 Yageo
    FKN7WSJR-91-0R33 Yageo
    FKN7WSJR-91-0R33 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FKN7WSJR-91-0R33 is described as RES 0.33 OHM 7W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS