FKN7WSFR-91-0R47 Yageo
  • More about FKN7WSFR-91-0R47 Yageo
    FKN7WSFR-91-0R47 Yageo
    FKN7WSFR-91-0R47 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FKN7WSFR-91-0R47 is described as RES 0.47 OHM 7W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM