FKN7WSFR-91-0R33 Yageo
  • More about FKN7WSFR-91-0R33 Yageo
    FKN7WSFR-91-0R33 Yageo
    FKN7WSFR-91-0R33 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FKN7WSFR-91-0R33 is described as RES 0.33 OHM 7W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.