FKN5WSJR-73-4R7 Yageo
  • More about FKN5WSJR-73-4R7 Yageo
    FKN5WSJR-73-4R7 Yageo
    FKN5WSJR-73-4R7 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FKN5WSJR-73-4R7 is described as RES 4.7 OHM 5W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    View
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A