FKN5WSJR-73-0R1 Yageo
  • More about FKN5WSJR-73-0R1 Yageo
    FKN5WSJR-73-0R1 Yageo
    FKN5WSJR-73-0R1 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FKN5WSJR-73-0R1 is described as RES 0.1 OHM 5W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM