FKN50SJR-52-5R6 Yageo
  • More about FKN50SJR-52-5R6 Yageo
    FKN50SJR-52-5R6 Yageo
    FKN50SJR-52-5R6 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FKN50SJR-52-5R6 is described as RES 5.6 OHM 1/2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM