FKN50SFR-52-0R27 Yageo
  • More about FKN50SFR-52-0R27 Yageo
    FKN50SFR-52-0R27 Yageo
    FKN50SFR-52-0R27 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FKN50SFR-52-0R27 is described as RES 0.27 OHM 1/2W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM