FKN400JR-73-0R33 Yageo
  • More about FKN400JR-73-0R33 Yageo
    FKN400JR-73-0R33 Yageo
    FKN400JR-73-0R33 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FKN400JR-73-0R33 is described as RES 0.33 OHM 4W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.