FKN400JR-73-0R15 Yageo
  • More about FKN400JR-73-0R15 Yageo
    FKN400JR-73-0R15 Yageo
    FKN400JR-73-0R15 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FKN400JR-73-0R15 is described as RES 0.15 OHM 4W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE