FKN400FR-73-0R33 Yageo
  • More about FKN400FR-73-0R33 Yageo
    FKN400FR-73-0R33 Yageo
    FKN400FR-73-0R33 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FKN400FR-73-0R33 is described as RES 0.33 OHM 4W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM