FKN400FR-73-0R22 Yageo
  • More about FKN400FR-73-0R22 Yageo
    FKN400FR-73-0R22 Yageo
    FKN400FR-73-0R22 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FKN400FR-73-0R22 is described as RES 0.22 OHM 4W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS