FKN400FR-73-0R18 Yageo
  • More about FKN400FR-73-0R18 Yageo
    FKN400FR-73-0R18 Yageo
    FKN400FR-73-0R18 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FKN400FR-73-0R18 is described as RES 0.18 OHM 4W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"