FKN3WSJR-73-0R15 Yageo
  • More about FKN3WSJR-73-0R15 Yageo
    FKN3WSJR-73-0R15 Yageo
    FKN3WSJR-73-0R15 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FKN3WSJR-73-0R15 is described as RES 0.15 OHM 3W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    View
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN