FKN3WSFR-73-0R75 Yageo
  • More about FKN3WSFR-73-0R75 Yageo
    FKN3WSFR-73-0R75 Yageo
    FKN3WSFR-73-0R75 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FKN3WSFR-73-0R75 is described as RES 0.75 OHM 3W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE