FKN300JR-73-0R75 Yageo
  • More about FKN300JR-73-0R75 Yageo
    FKN300JR-73-0R75 Yageo
    FKN300JR-73-0R75 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FKN300JR-73-0R75 is described as RES 0.75 OHM 3W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BATTERY CONTACT
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    NON-SKID FEET BLK
    View
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"