FKN300FR-73-0R27 Yageo
  • More about FKN300FR-73-0R27 Yageo
    FKN300FR-73-0R27 Yageo
    FKN300FR-73-0R27 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FKN300FR-73-0R27 is described as RES 0.27 OHM 3W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM