FKN300FR-73-0R18 Yageo
  • More about FKN300FR-73-0R18 Yageo
    FKN300FR-73-0R18 Yageo
    FKN300FR-73-0R18 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FKN300FR-73-0R18 is described as RES 0.18 OHM 3W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.