FKN2WSJR-73-0R39 Yageo
  • More about FKN2WSJR-73-0R39 Yageo
    FKN2WSJR-73-0R39 Yageo
    FKN2WSJR-73-0R39 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FKN2WSJR-73-0R39 is described as RES 0.39 OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.