FKN2WSJR-73-0R12 Yageo
  • More about FKN2WSJR-73-0R12 Yageo
    FKN2WSJR-73-0R12 Yageo
    FKN2WSJR-73-0R12 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FKN2WSJR-73-0R12 is described as RES 0.12 OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    View
  • Manufacturer Name
    Cnc Tech
  • Description
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    View
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT