FKN-50FR-52-9R1 Yageo
  • More about FKN-50FR-52-9R1 Yageo
    FKN-50FR-52-9R1 Yageo
    FKN-50FR-52-9R1 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FKN-50FR-52-9R1 is described as RES 9.1 OHM 1/2W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE