FKN-25JR-52-3R9 Yageo
  • More about FKN-25JR-52-3R9 Yageo
    FKN-25JR-52-3R9 Yageo
    FKN-25JR-52-3R9 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FKN-25JR-52-3R9 is described as RES 3.9 OHM 1/4W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM