CFR-50JB-52-9R1 Yageo
  • Available: 11,738
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CFR-50JB-52-9R1 Yageo
    CFR-50JB-52-9R1 Yageo
    CFR-50JB-52-9R1 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. CFR-50JB-52-9R1 is described as RES 9.1 OHM 1/2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE