CFR-50JB-52-91K Yageo
  • Available: 32,809
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CFR-50JB-52-91K Yageo
    CFR-50JB-52-91K Yageo
    CFR-50JB-52-91K is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. CFR-50JB-52-91K is described as RES 91K OHM 1/2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM