CFR-50JB-52-4M3 Yageo
  • Available: 13,500
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CFR-50JB-52-4M3 Yageo
    CFR-50JB-52-4M3 Yageo
    CFR-50JB-52-4M3 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. CFR-50JB-52-4M3 is described as RES 4.3M OHM 1/2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE