CFR-50JB-52-430R Yageo
  • Available: 14,177
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CFR-50JB-52-430R Yageo
    CFR-50JB-52-430R Yageo
    CFR-50JB-52-430R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. CFR-50JB-52-430R is described as RES 430 OHM 1/2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    View
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"