CFR-50JB-52-1M3 Yageo
  • Available: 20,783
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CFR-50JB-52-1M3 Yageo
    CFR-50JB-52-1M3 Yageo
    CFR-50JB-52-1M3 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. CFR-50JB-52-1M3 is described as RES 1.3M OHM 1/2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE