CFR-25JR-9M1 Yageo
  • More about CFR-25JR-9M1 Yageo
    CFR-25JR-9M1 Yageo
    CFR-25JR-9M1 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. CFR-25JR-9M1 is described as RES 9.1M OHM 1/4W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Ftdi
  • Description
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    View
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK