CFR-25JR-52-5M6 Yageo
  • Available: 33,600
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CFR-25JR-52-5M6 Yageo
    CFR-25JR-52-5M6 Yageo
    CFR-25JR-52-5M6 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. CFR-25JR-52-5M6 is described as RES 5.6M OHM 1/4W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    View
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP