CFR-12JR-52-56R Yageo
  • More about CFR-12JR-52-56R Yageo
    CFR-12JR-52-56R Yageo
    CFR-12JR-52-56R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. CFR-12JR-52-56R is described as RES 56 OHM 1/6W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK