CFR-12JR-52-3R6 Yageo
  • Available: 11,200
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CFR-12JR-52-3R6 Yageo
    CFR-12JR-52-3R6 Yageo
    CFR-12JR-52-3R6 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. CFR-12JR-52-3R6 is described as RES 3.6 OHM 1/6W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE