CFR-12JR-52-12R Yageo
  • More about CFR-12JR-52-12R Yageo
    CFR-12JR-52-12R Yageo
    CFR-12JR-52-12R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. CFR-12JR-52-12R is described as RES 12 OHM 1/6W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"