CFR-12JB-52-4K7 Yageo
  • Available: 9,442
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CFR-12JB-52-4K7 Yageo
    CFR-12JB-52-4K7 Yageo
    CFR-12JB-52-4K7 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. CFR-12JB-52-4K7 is described as RES 4.7K OHM 1/6W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE