AT1206DRE0732R4L Yageo
  • Part Number: AT1206DRE0732R4L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 32.4 OHM 0.5% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AT1206DRE0732R4L Yageo
    AT1206DRE0732R4L Yageo
    AT1206DRE0732R4L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AT1206DRE0732R4L is described as RES SMD 32.4 OHM 0.5% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    View
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7KHZ 10MM
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 12.5V SMD