AT1206DRE071K8L Yageo
  • Part Number: AT1206DRE071K8L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 1.8K OHM 0.5% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AT1206DRE071K8L Yageo
    AT1206DRE071K8L Yageo
    AT1206DRE071K8L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AT1206DRE071K8L is described as RES SMD 1.8K OHM 0.5% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    View
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM