AT1206DRD071K05L Yageo
  • Part Number: AT1206DRD071K05L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 1.05K OHM 0.5% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AT1206DRD071K05L Yageo
    AT1206DRD071K05L Yageo
    AT1206DRD071K05L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AT1206DRD071K05L is described as RES SMD 1.05K OHM 0.5% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE