AT1206DRD0714K3L Yageo
  • Part Number: AT1206DRD0714K3L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 14.3K OHM 0.5% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AT1206DRD0714K3L Yageo
    AT1206DRD0714K3L Yageo
    AT1206DRD0714K3L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AT1206DRD0714K3L is described as RES SMD 14.3K OHM 0.5% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE