AT1206DRD0713K7L Yageo
  • Part Number: AT1206DRD0713K7L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 13.7K OHM 0.5% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AT1206DRD0713K7L Yageo
    AT1206DRD0713K7L Yageo
    AT1206DRD0713K7L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AT1206DRD0713K7L is described as RES SMD 13.7K OHM 0.5% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"