AT1206BRD0773R2L Yageo
  • Part Number: AT1206BRD0773R2L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 73.2 OHM 0.1% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AT1206BRD0773R2L Yageo
    AT1206BRD0773R2L Yageo
    AT1206BRD0773R2L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AT1206BRD0773R2L is described as RES SMD 73.2 OHM 0.1% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    KIT HINGED PANEL BRACKET
    View
    Bud Industries
    2 PCS/SET PAINTED BLACK MOUNTING
    Hammond
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    Keystone Electronics
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"