AT1206BRD0771K5L Yageo
  • Part Number: AT1206BRD0771K5L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 71.5K OHM 0.1% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AT1206BRD0771K5L Yageo
    AT1206BRD0771K5L Yageo
    AT1206BRD0771K5L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AT1206BRD0771K5L is described as RES SMD 71.5K OHM 0.1% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    View
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT
    PLUG AUTO LOCKING BLACK W/LED
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    AUTO DIN SOCKET
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR