AT1206BRD071K96L Yageo
  • Part Number: AT1206BRD071K96L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 1.96K OHM 0.1% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AT1206BRD071K96L Yageo
    AT1206BRD071K96L Yageo
    AT1206BRD071K96L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AT1206BRD071K96L is described as RES SMD 1.96K OHM 0.1% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE