AT1206BRD07130RL Yageo
  • Part Number: AT1206BRD07130RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 130 OHM 0.1% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AT1206BRD07130RL Yageo
    AT1206BRD07130RL Yageo
    AT1206BRD07130RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AT1206BRD07130RL is described as RES SMD 130 OHM 0.1% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 99DB
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 75DB
    View
    Cui
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 95DB
    SPEAKER 8OHM 200MW TOP PORT 87DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 82DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 78DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 400MW TOP PORT 93DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 92DB