AT1206BRD07127RL Yageo
  • Part Number: AT1206BRD07127RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 127 OHM 0.1% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AT1206BRD07127RL Yageo
    AT1206BRD07127RL Yageo
    AT1206BRD07127RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AT1206BRD07127RL is described as RES SMD 127 OHM 0.1% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM