AT0805DRE0756RL Yageo
  • Part Number: AT0805DRE0756RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 56 OHM 0.5% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AT0805DRE0756RL Yageo
    AT0805DRE0756RL Yageo
    AT0805DRE0756RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AT0805DRE0756RL is described as RES SMD 56 OHM 0.5% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM