AT0805DRE07316RL Yageo
  • Part Number: AT0805DRE07316RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 316 OHM 0.5% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AT0805DRE07316RL Yageo
    AT0805DRE07316RL Yageo
    AT0805DRE07316RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AT0805DRE07316RL is described as RES SMD 316 OHM 0.5% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE