AT0805DRE07180KL Yageo
  • Part Number: AT0805DRE07180KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 180K OHM 0.5% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AT0805DRE07180KL Yageo
    AT0805DRE07180KL Yageo
    AT0805DRE07180KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AT0805DRE07180KL is described as RES SMD 180K OHM 0.5% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM