AT0805DRE0717K4L Yageo
  • Part Number: AT0805DRE0717K4L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 17.4K OHM 0.5% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AT0805DRE0717K4L Yageo
    AT0805DRE0717K4L Yageo
    AT0805DRE0717K4L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AT0805DRE0717K4L is described as RES SMD 17.4K OHM 0.5% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE